7 czerwca 2010

Uśmiechnięte kręgle Chłopca

O kręglach wspominałam przy okazji Dnia Dziecka, bo z tej właśnie okazji Chłopiec je dostał. Są jednak tak kolorowe, tak ładne i tak eko, że zasługują na osobny post ;) Urzekły mnie tym, że są zrobione z drewna. Tym, że są banalnie proste, a jednak na swój sposób wyjątkowe. Tym, że są barwne i radosne, a mimo wszystko nie krzykliwe. Podobają mi się ich uśmiechnięte buzie ;) I kolory. I gra sama w sobie, która jest nieskomplikowana, a wciąga nawet dorosłych. Prezent Chłopca najbardziej spodobał się Młodszej Siostrze, która zdążyła każdemu nadać imię i się z nimi zaprzyjaźnić.

Od Czerwiec
Od Czerwiec
Od Czerwiec
Od Czerwiec
Od Czerwiec
I bardzo spodobał mi się sklep, w którym je kupiliśmy. A szczególnie pomysł na wejście dla dużych i małych klientów. I nazwa ;) Cud malina, jak mawia Młodsza Siostra. Szkoda, że u nas nie ma takiego miejsca. Ale może kiedyś...

Od Barcelona

6 komentarzy:

 1. Śliczne, to ujęcie z góry jest zabawne:)
  I wejście do sklepu - cud malina!:)
  Kiedyś mieliśmy takie miękkie kręgle, z miękką piłką. Ale nie chciały się przewracać;)
  Może kupię dzieciakom do grania na podwórku u Babci drewniane kręgle?
  Miłego dnia!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. o ja! jaki sklep! U nas? coś takiego? Jasne jasne ... oczywiście, pewnie, że by było fajnie, ale wierzysz, że coś takiego powstanie u nas? Za trylion lat świetlnych ... fajnie musiało być w środku!

  :)

  OdpowiedzUsuń
 3. sklep zupelnie jak Pana Magorium Magiczne Emporium! :)) Rewelacja! :))
  Lubie drewniane zabawki - kręgle swietne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. :) Buzia się sama śmieje na ich widok :D
  Genialne!
  Kolorowe i tryskające radością, z Ty im zrobiłaś dodatkowo super zdjęcia :D
  Uściski Ewo :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Delie, miękkie kręgle mieliśmy okazję przetestować u znajomych i właśnie cały czas się przewracały. Te są genialne. Idealne dla dzieci ;)

  Magdaleno, a ja mam nadzieję, że zmiany przyjdą znacznie szybciej ;) Kiedy przypominam sobie nasze miasta za czasów mojego dzieciństwa i patrzę, jak wyglądają dzisiaj, to jestem skłonna uwierzyć, że nasze wnuki będą miały dosłownie wszystko. Inna sprawa, czy to aby na pewno jest takie dobre ;)

  Anik, gdybym mogła, wymieniłabym wszystkie plastikowe zabawki, jakie mamy w domu, na drewniane. Ale nie mogę ;( Jest pośród tych plastików kilka ulubionych. I kocki Lego też u nas na topie. Więc chodzimy na kompromis ;)

  Polko, dokładnie tak, jak napisałaś. Kiedy na nie spoglądam, nie mogę się nie uśmiechnąć ;)

  Miłego dnia!
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 6. kręgle są rewelacyjne! i takie optymistyczne (:
  wejścia do sklepu bardzo mi się podobają. świetny pomysł (:

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję ;)