12 stycznia 2010

Kreatywnie

Przeglądałam świąteczne zdjęcia. Znalazłam dwa rysunki, które N ze swoją Cioteczną Siostrą zostawiły na pamiątkę Dziadkom. Na ścianie :) A myślałam, że świąteczny kocur na naszej kanapie to było coś absolutnie wyjątkowego! Nasz kot w porównaniu z tymi ściennymi dziełami to maleńki kotek.


8 komentarzy:

 1. Znamy ból pomalowanych scian i innych sprzętów domowych.Ale rysunki super!!! Tak to juz jest z kreatywnymi dziecmi...

  OdpowiedzUsuń
 2. ja myślę, że po prostu uzdolnione dzieci tak mają :p

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne rysunki. moja Babcia pozwalała mi malować gdzie chciałam i czym chciała. było masło, kredki, szminki...

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja starsza córka kiedy nauczyła sie rysować koło zafascynowana tą umiejętnością dorwała turkusowy marker i na każdej płytce i desce na podłodze narysowała koło. tak się rozpędziła, że dostało się ścianie. Wszystko się zmyło lub wyblakło:-(
  Niech dziadkowie sie cieszą malodwiłem N póki sie tak pieknie prezentuje.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Bella, Coralie, Enchocolatte, u nas ściany i meble były dotychczas nietykalne ;) i nigdy nie cieszyły się specjalnym zainteresowaniem. Traktuję to z przymrużeniem oka i zakładam, że był to jednak świąteczny przypływ kreatywności. Wolę, kiedy rysują na kartkach :) A w planie mam zakup farby ściennej, o której pisała Agnieszka w Nie tylko dzieciaki. Można po niej malować jak po tablicy!

  Karina, E właśnie zaczyna kreślić koła! Będę miała na uwadze Wasze doświadczenia :)

  Pozdrawiam!
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 6. też miałam ten pomysł (mowa o ścianie, farbie i tablicy). obawiam się jednak, że kreatywność moich dzieci wyszłaby poza obszar im wyznaczony :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Biorę to pod uwagę, ale myślę, że warto spróbować :) Dam znać, jak się ściany mają!

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiekne te rysunki, ja uwielbiam wszelkie przejawy aktywności twórczej. Coz mogę powiedzieć o mazaniu po ścianach, musiałaybyście wpaść do mnie na ciasteczko i ploteczki:). Pozdrawiam serdecznie. PS. dzis mam dzień błędów ortograficznych, jeżeli zrobiłam proszę o wyrozumiałość:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję ;)